SFP

Vis som Gitter Liste
Sorter efter
Vis per side

2109-2320 - 2Gbps 10KM LW SFP 1310nm (M12/M14)

Condition: Refurbished, brown box
2109-2320
€20,08 (EUR) inkl. moms
Available stock: 6

2109-2434 - 4Gbps Long Wave 4KM SFP 4-Pack

Condition: Refurbished, brown box
2109-2434
€80,33 (EUR) inkl. moms
Available stock: 1

21H9839 - 1063MBs Short Wavelength Gbic

Condition: Refurbished, brown box
21H9839
€10,04 (EUR) inkl. moms
Available stock: 2

2210 - SHORT WAVE SFP GBIC

Condition: Refurbished, brown box
2210
€2,01 (EUR) inkl. moms
Available stock: 7

2220 - Long Wave SFP GBIC FRU 52P6534

Condition: Refurbished, brown box
2220
€5,02 (EUR) inkl. moms
Available stock: 5

22R6442 - 4Gbps SW SFP Transc.

Condition: Refurbished, brown box
22R6442
€3,01 (EUR) inkl. moms
Available stock: 52

23L3200 - IBM 2GB OPTICAL TRANSCIEVER MODULE

Condition: Refurbished, brown box
23L3200
€15,06 (EUR) inkl. moms
Available stock: 1

23R1703 - FC 4 Gbps 4 km LW SFP Transceiver

Condition: Refurbished, brown box
23R1703
€10,04 (EUR) inkl. moms
Available stock: 1

2410 - 4Gbps SW SFP Transc.

Condition: Refurbished, brown box
2410
€10,04 (EUR) inkl. moms
Available stock: 1

2414 - FC 2414 4Gbps SW SFP Transciever 4-Pack

Condition: Refurbished, brown box
2414
€20,08 (EUR) inkl. moms
Available stock: 14