77P8042 - 8Gb Shortwave SFP+ 850 nm

$11.06 (USD) inkl. moms
Uden levering
Alternative Part No 1: 85Y5958
Alternative Part No 2: 85Y6278
Alternative Part No 3: 78P1715
Condition: Refurbished, brown box
Producent: IBM
SKU: 77P8042
Producent varenummer: 77P8042
Sendes i løbet af: 1-2 dage

8Gb Shortwave SFP+ 850 nm

Produkt specifikationer
V7000 MISC