30-1299-01 - Cisco GLC-LH-SM= SFP LW 1310nm

$17.82 (USD) eks. moms
Gratis economy levering på alle ordrer over 1500 DKK / 200 EUR / 250 USD
Alternative Part No 1: GLC-LH-SHM
Alternative Part No 2: SFP-GE-L
Alternative Part No 3: GLC-LH-SM
Condition: Refurbished, brown box
SKU: 30-1299-01
Producent varenummer: 30-1299-01
Sendes i løbet af: 0-1 Dag, Fra lager

Cisco GLC-LH-SM= SFP LW 1310nm